| TV Geliri | $582K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $462K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $635K | $582K | $52K | $-1.9M |
| Jul 2028 | $637K | $589K | $48K | $-2.0M |
| Jun 2028 | $629K | $543K | $86K | $-2.0M |
| May 2028 | $631K | $606K | $25K | $-2.1M |
| Apr 2028 | $634K | $550K | $84K | $-2.1M |
| Mar 2028 | $773K | $696K | $77K | $-2.2M |
| Feb 2028 | $706K | $579K | $127K | $-2.3M |
| Jan 2028 | $788K | $629K | $159K | $-2.4M |
| Dec 2027 | $698K | $519K | $179K | $-2.6M |
| Nov 2027 | $707K | $650K | $57K | $-2.7M |
| Oct 2027 | $647K | $730K | $-83K | $-2.8M |
| Sep 2027 | $710K | $649K | $61K | $-2.7M |