| TV Geliri | $595K |
| Sıralama TV Bonusu | $59K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $831K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $61K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.1M | $1.0M | $130K | $-6.3M |
| Jun 2027 | $1.4M | $1.1M | $281K | $-6.5M |
| May 2027 | $1.2M | $1.1M | $108K | $-6.7M |
| Apr 2027 | $475K | $1.1M | $-659K | $-6.8M |
| Mar 2027 | $187K | $1.3M | $-1.1M | $-6.2M |
| Feb 2027 | $182K | $1.1M | $-935K | $-5.1M |
| Jan 2027 | $153K | $1.2M | $-1.0M | $-4.1M |
| Dec 2026 | $62K | $988K | $-926K | $-3.1M |
| Nov 2026 | $69K | $983K | $-914K | $-2.2M |
| Oct 2026 | $85K | $1.6M | $-1.5M | $-1.3M |
| Sep 2026 | $26K | $716K | $-689K | $262K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $951K |