Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $237K |
| Maç Günü Geliri | $339K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $792K |
| Personel Maaşları | $76K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$5.0M |
$2.0M |
$3.0M |
$61.3M |
| Jul 2027 |
$2.0M |
$1.3M |
$698K |
$58.4M |
| Jun 2027 |
$614K |
$988K |
$-374K |
$57.7M |
| May 2027 |
$614K |
$988K |
$-374K |
$58.1M |
| Apr 2027 |
$616K |
$987K |
$-371K |
$58.4M |
| Mar 2027 |
$888K |
$1.1M |
$-189K |
$58.8M |
| Feb 2027 |
$707K |
$1.1M |
$-395K |
$59.0M |
| Jan 2027 |
$13.8M |
$1.1M |
$12.7M |
$59.4M |
| Dec 2026 |
$3.0M |
$1.1M |
$1.9M |
$46.7M |
| Nov 2026 |
$3.0M |
$1.1M |
$1.9M |
$44.8M |
| Oct 2026 |
$1.8M |
$1.1M |
$690K |
$42.9M |
| Sep 2026 |
$45.1M |
$7.9M |
$37.2M |
$42.3M |