| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $965K |
| Personel Maaşları | $10K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $31K |
| Tesis Bakımı | $649K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2029 | $1.6M | $1.7M | $-14K | $7.3M |
| Oct 2029 | $1.6M | $1.6M | $22K | $7.3M |
| Sep 2029 | $1.7M | $1.5M | $163K | $7.3M |
| Aug 2029 | $1.7M | $1.5M | $217K | $7.2M |
| Jul 2029 | $1.6M | $1.4M | $253K | $6.9M |
| Jun 2029 | $2.7M | $1.5M | $1.2M | $6.7M |
| May 2029 | $1.6M | $1.5M | $114K | $5.4M |
| Apr 2029 | $1.6M | $1.3M | $327K | $5.3M |
| Mar 2029 | $1.9M | $1.6M | $330K | $5.0M |
| Feb 2029 | $2.0M | $1.4M | $559K | $4.7M |
| Jan 2029 | $1.5M | $1.4M | $113K | $4.1M |
| Dec 2028 | $1.5M | $2.5M | $-1.0M | $4.0M |