Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $105K |
| Maç Günü Geliri | $177K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $414K |
| Personel Maaşları | $68K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$300K |
$576K |
$-276K |
$93.8M |
| Jul 2034 |
$300K |
$576K |
$-276K |
$94.1M |
| Jun 2034 |
$3.6M |
$572K |
$3.0M |
$94.4M |
| May 2034 |
$300K |
$572K |
$-272K |
$91.4M |
| Apr 2034 |
$302K |
$572K |
$-270K |
$91.7M |
| Mar 2034 |
$303K |
$572K |
$-269K |
$91.9M |
| Feb 2034 |
$305K |
$572K |
$-267K |
$92.2M |
| Jan 2034 |
$2.1M |
$572K |
$1.5M |
$92.5M |
| Dec 2033 |
$304K |
$572K |
$-268K |
$90.9M |
| Nov 2033 |
$306K |
$572K |
$-266K |
$91.2M |
| Oct 2033 |
$307K |
$572K |
$-265K |
$91.5M |
| Sep 2033 |
$308K |
$548K |
$-240K |
$91.7M |