| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Baş Scout | 14 | 0 | 53% | 01.06.2028 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa |
| Rui Mota | Scout | 9 | 0 | 42% | 02.06.2028 | Batı Avrupa |
| Felipe Simoes | Scout | 6 | 0 | 42% | 04.06.2028 | Batı Avrupa |
| Bernardo Santos | Scout | 4 | 0 | 46% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 2 | 0 | 48% | 03.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 98 | 119 | 84% | 100% | 3.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Xander Severina | AMR | 27 | Maccabi Haifa | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 85 | 105 | 75% | 100% | 1.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Gustavo Mancha | DC | 24 | Olympiacos | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 104 | 135 | 65% | 100% | 4.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Edgar Villavicencio | MC | 23 | Tigres | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 99 | 114 | 65% | 100% | 3.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Adriano Bertaccini | AMR | 28 | Anderlecht | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 104 | 122 | 65% | 100% | 5.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Omar Richards | DL | 30 | Nottingham Forest | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 104 | 136 | 65% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Carlos Marafona | — | — | Rui Mota | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 70 | 71 | 58% | 100% | 54.0K | — | — | — | ||
| Ricardo Batista | — | — | Bernardo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 84 | 73 | 51% | 100% | 45.0K | — | — | — | ||
| Vózinha | — | — | Felipe Simoes | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 80 | 75 | 51% | 100% | 36.0K | — | — | — | ||
| Roberto | — | — | Bernardo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 65 | 78 | 51% | 100% | 36.0K | — | — | — | ||
| Talles Magno | AMR | 26 | New York City | Gustavo Santos | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 126 | 48% | 100% | 4.2M | — | — | — | |
| Oskar Pietuszewski | AMR | 20 | FC Porto | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 132 | 48% | 100% | 360.0K | — | — | — | ||
| Rodrigo Mora | AML | 21 | FC Porto | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 132 | 48% | 100% | 700.0K | — | — | — | ||
| Paulo Fonseca | ML | 25 | Newcastle United | Felipe Simoes | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 04.06.2028 | 2 | 0 | 158 | 164 | 40% | 125% | 105.0M | #139 MC | — | — | |
| Senne Lammens | GK | 26 | Manchester United | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2028 | 02.06.2028 | 1 | 0 | 150 | 147 | 40% | 108% | 28.0M | #137 GK | — | — | |
| Vítězslav Jaroš | GK | 27 | Liverpool | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2028 | 02.06.2028 | 1 | 0 | 146 | 151 | 40% | 110% | 40.0M | #137 GK | — | — | |
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 149 | 149 | 40% | 124% | 51.0M | #138 DL | — | — | |
| João Neves | DM | 23 | Paris Saint-Germain | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 160 | 153 | 40% | 125% | 33.0M | #138 DL | — | — | |
| Filip Jörgensen | GK | 26 | Paris Saint-Germain | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2028 | 04.01.2028 | 1 | 0 | 151 | 151 | 40% | 110% | 18.0M | — | — | — | |
| Joan García | GK | 27 | Barcelona | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2028 | 04.01.2028 | 1 | 0 | 171 | 162 | 40% | 117% | 47.0M | — | — | — | |
| Aurélien Tchouaméni | DC | 28 | Real Madrid | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 151 | 153 | 40% | 125% | 27.0M | — | — | — | Sakat |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 166 | 153 | 40% | 125% | 39.0M | — | — | — | |
| Vinícius Júnior | AML | 28 | Real Madrid | Felipe Simoes | Transfer Talebi | Aktif | 06.06.2027 | 06.06.2027 | 1 | 0 | 162 | 141 | 40% | 119% | 71.0M | — | — | — | |
| Alexander Isak | AML | 28 | Liverpool | Felipe Simoes | Transfer Talebi | Aktif | 06.06.2027 | 06.06.2027 | 1 | 0 | 130 | 151 | 40% | 115% | 56.0M | — | — | — | |
| Nuno Mendes | DL | 26 | Paris Saint-Germain | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 142 | 144 | 40% | 125% | 24.0M | — | — | — | |
| Dean Huijsen | DC | 23 | Real Madrid | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 137 | 152 | 40% | 120% | 32.0M | — | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 28 | Manchester City | Bernardo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 150 | 159 | 40% | 117% | 64.0M | — | — | — | |
| Dedryck Carrasco | FR | 24 | Monaco | Bernardo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 152 | 146 | 40% | 116% | 17.9M | — | — | — | |
| Altay Bayındır | GK | 30 | Manchester United | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 134 | 134 | 40% | 105% | 16.0M | — | — | — | |
| Pape Matar Sarr | DM | 25 | Tottenham Hotspur | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 137 | 130 | 40% | 117% | 21.0M | — | — | — | |
| Joško Gvardiol | DL | 26 | Brighton & Hove Albion | Rui Mota | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 125 | 40% | 114% | 21.0M | — | — | — | |
| Benjamin Šeško | ST | 25 | Manchester United | Felipe Simoes | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 120 | 134 | 40% | 111% | 33.0M | — | — | — | |
| Toby Doku | ST | 25 | Newcastle United | Felipe Simoes | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 150 | 137 | 40% | 113% | 56.0M | — | — | — | |
| Antonín Kinský | GK | 25 | Tottenham Hotspur | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 126 | 139 | 40% | 107% | 12.0M | — | — | — | |
| Kai Havertz | AMC | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 132 | 40% | 109% | 19.0M | — | — | — | ||
| Liam Delap | AMR | 25 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 133 | 40% | 108% | 26.0M | — | — | — | ||
| Facundo Torres | AMR | 28 | Austin FC | Gustavo Santos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 111 | 40% | 100% | 7.1M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paulo Fonseca | ML | Newcastle United | #18 | — | Al | 158 | 164 | 40% | 125% | 105.0M | Aktif | |
| William Saliba | DC | Arsenal | #16 | — | Al | 149 | 149 | 40% | 124% | 51.0M | Aktif | |
| Vítězslav Jaroš | GK | Liverpool | #17 | — | Al | 146 | 151 | 40% | 110% | 40.0M | Aktif | |
| João Neves | DM | Paris Saint-Germain | #16 | — | Düşün | 160 | 153 | 40% | 125% | 33.0M | Aktif | |
| Senne Lammens | GK | Manchester United | #17 | — | Düşün | 150 | 147 | 40% | 108% | 28.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #19 | #140 | ST | 156 | 21–29 | 991.2K | Bernardo Santos | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Felipe Simoes | Vizela U20 | #19 | |
| Rui Mota | Santa Clara U20 | #18, #19 | |
| Rui Mota | Gil Vicente U20 | #19 | |
| Gustavo Santos | Rio Ave U20 | #18, #19 | |
| Gustavo Santos | Benfica U20 | #19 | |
| Felipe Simoes | Sporting CP U20 | #19 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gustavo Mancha | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Gustavo Mancha | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000013427 | İzlemeye Devam | — | 1.42 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Xander Severina | İzlemeye Devam | — | 1.26 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edgar Villavicencio | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Adriano Bertaccini | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Omar Richards | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Santos | Player #2000013427 | Onayla | 1.42 | 84% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Xander Severina | Onayla | 1.26 | 75% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Edgar Villavicencio | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Adriano Bertaccini | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Gustavo Santos | Omar Richards | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arouca | DL | Defans | 83 | 95 | 95% | 450.0K | 03.04.2027 | 34 | 34 | |
| Mateo Flores | Arouca | DM | Defans | 98 | 117 | 95% | 3.8M | 03.04.2027 | 33 | 34 |
| Omar Fayed | Arouca | DC | Defans | 106 | 125 | 95% | 5.4M | 03.04.2027 | 28 | 26 |
| Yellu Santiago | Arouca | DM | Defans | 96 | 126 | 95% | 1.5M | 03.04.2027 | 32 | 33 |
| Jakub Kiwior | FC Porto | DL | Defans | 116 | 140 | 65% | 8.3M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Terem Moffi | FC Porto | ST | Forvet | 110 | 129 | 48% | 5.1M | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Martín Fernández | Gil Vicente | AML | Orta Saha | 68 | 82 | 48% | 400.0K | 27.03.2027 | 1 | 0 |
| Adrian Leon Barišić | SC Braga | DC | Defans | 112 | 125 | 65% | 8.3M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Ardian Bajrami | Vitoria Guimaraes | GK | Kaleci | 101 | 133 | 68% | 1.6M | 13.03.2027 | 1 | 2 |
| Enric Llansana | Vitoria Guimaraes | DC | Defans | 111 | 125 | 65% | 9.2M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Kjell Peersman | Pacos de Ferreira | GK | Kaleci | 105 | 132 | 48% | 3.0M | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Ilay Camara | Famalicao | DR | Defans | 107 | 135 | 65% | 8.2M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Famalicao | AMR | Orta Saha | 79 | 102 | 48% | 650.0K | 27.02.2027 | 1 | 0 | |
| Tristan Degreef | Portimonense | AMR | Orta Saha | 101 | 122 | 65% | 3.5M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Guilherme Romão | Santa Clara | DL | Defans | 81 | 98 | 65% | 1.3M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Santa Clara | AML | Orta Saha | 95 | 117 | 65% | 3.4M | 13.02.2027 | 2 | 0 | |
| Shandre Campbell | Santa Clara | AML | Orta Saha | 102 | 119 | 65% | 4.6M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Fran Topić | Santa Clara | AMR | Orta Saha | 99 | 119 | 65% | 4.4M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Xavi Grande | Maritimo | DR | Defans | 87 | 117 | 65% | 1.5M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Heorhii Sudakov | Benfica | AML | Orta Saha | 115 | 135 | 65% | 6.2M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Enzo Barrenechea | Benfica | DM | Defans | 110 | 128 | 48% | 3.7M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Geovany Quenda | Sporting CP | AMR | Orta Saha | 132 | 159 | 65% | 15.0M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Omar Richards | Rio Ave | DL | Defans | 104 | 136 | 65% | 4.1M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Gustavo Mancha | Rio Ave | DC | Defans | 104 | 135 | 65% | 4.6M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Rio Ave | DL | Defans | 90 | 112 | 65% | 1.8M | 09.01.2027 | 2 | 0 | |
| Antonis Papakanellos | Rio Ave | AMR | Orta Saha | 104 | 140 | 48% | 5.3M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Edgar Villavicencio | Estoril Praia | MC | Orta Saha | 99 | 114 | 65% | 3.5M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Adriano Bertaccini | Estoril Praia | AMR | Orta Saha | 104 | 122 | 65% | 5.8M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Or Israelov | Estoril Praia | DL | Defans | 79 | 109 | 48% | 950.0K | 02.01.2027 | 1 | 0 |
| Lukas Wedl | Vizela | GK | Kaleci | 85 | 93 | 48% | 550.0K | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Casa Pia | AMR | Orta Saha | 98 | 119 | 84% | 3.1M | 19.12.2026 | 2 | 2 | |
| Xander Severina | Casa Pia | AMR | Orta Saha | 85 | 105 | 75% | 1.6M | 19.12.2026 | 2 | 1 |
| Dailon Livramento | Casa Pia | AMR | Orta Saha | 87 | 108 | 58% | 1.9M | 19.12.2026 | 1 | 1 |
| Séko Fofana | FC Porto | DM | Defans | 116 | 134 | 48% | 3.4M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Hevertton | Gil Vicente | DR | Defans | 76 | 98 | 48% | 1.0M | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Nordin Jackers | Pacos de Ferreira | GK | Kaleci | 97 | 119 | 48% | 1.7M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Roman Celentano | Maritimo | GK | Kaleci | 100 | 130 | 48% | 2.3M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Jorge Delgado | GD Chaves | ST | Forvet | 89 | 106 | 58% | 1.8M | 03.10.2026 | 1 | 1 |
| Talles Magno | Estoril Praia | AMR | Orta Saha | 105 | 126 | 48% | 4.2M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #138 | DL | Kritik | Diziliş Boşluğu | 147 | 159 | 23–30 | 3.0M | İzlemede | — | — |
| #137 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 2.0M | İzlemede | — | — |
| #139 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 2.0M | İzlemede | — | — |
| #140 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 991.2K | İzlemede | — | — |