| TV Geliri | $5.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $536K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $628K |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $746K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.8M | $2.6M | $5.2M | $40.6M |
| Dec 2027 | $6.2M | $2.6M | $3.7M | $35.5M |
| Nov 2027 | $5.9M | $2.5M | $3.5M | $31.8M |
| Oct 2027 | $5.7M | $3.0M | $2.8M | $28.3M |
| Sep 2027 | $5.8M | $2.5M | $3.3M | $25.6M |
| Aug 2027 | $5.3M | $2.5M | $2.8M | $22.2M |
| Jul 2027 | $5.3M | $5.0M | $277K | $19.5M |
| Jun 2027 | $12.4M | $2.9M | $9.5M | $19.2M |
| May 2027 | $5.3M | $2.1M | $3.2M | $9.7M |
| Apr 2027 | $5.4M | $2.2M | $3.2M | $6.5M |
| Mar 2027 | $5.4M | $2.2M | $3.2M | $3.3M |
| Feb 2027 | $2.2M | $1.8M | $401K | $101K |