| TV Geliri | $383K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $24K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $381K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $8K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $418K | $536K | $-117K | $-2.9M |
| Mar 2028 | $461K | $350K | $111K | $-2.7M |
| Feb 2028 | $471K | $461K | $10K | $-2.9M |
| Jan 2028 | $462K | $546K | $-84K | $-2.9M |
| Dec 2027 | $675K | $502K | $174K | $-2.8M |
| Nov 2027 | $463K | $363K | $99K | $-3.0M |
| Oct 2027 | $134K | $470K | $-336K | $-3.1M |
| Sep 2027 | $134K | $469K | $-335K | $-2.7M |
| Aug 2027 | $27K | $477K | $-450K | $-2.4M |
| Jul 2027 | $27K | $425K | $-398K | $-1.9M |
| Jun 2027 | $30K | $504K | $-474K | $-1.6M |
| May 2027 | $27K | $451K | $-424K | $-1.1M |