Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $968K |
| Maç Günü Geliri | $153K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Tesis Bakımı | $80K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2029 |
$1.3M |
$1.3M |
$-46K |
$-1.1M |
| Mar 2029 |
$1.4M |
$1.9M |
$-534K |
$-1.0M |
| Feb 2029 |
$2.4M |
$1.5M |
$887K |
$-513K |
| Jan 2029 |
$1.3M |
$1.7M |
$-455K |
$-1.4M |
| Dec 2028 |
$1.3M |
$1.5M |
$-233K |
$-945K |
| Nov 2028 |
$1.3M |
$1.5M |
$-280K |
$-712K |
| Oct 2028 |
$1.3M |
$1.8M |
$-592K |
$-432K |
| Sep 2028 |
$1.2M |
$1.4M |
$-211K |
$160K |
| Aug 2028 |
$1.3M |
$1.3M |
$-59K |
$372K |
| Jul 2028 |
$1.8M |
$1.6M |
$204K |
$431K |
| Jun 2028 |
$1.3M |
$1.4M |
$-79K |
$226K |
| May 2028 |
$1.3M |
$2.0M |
$-738K |
$305K |