| TV Geliri | $120K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $45K |
| Oyuncu Maaşları | $914K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Transfer Amortismanı | $12K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $177K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $237K | $1.2M | $-927K | $5.7M |
| Dec 2026 | $174K | $1.2M | $-982K | $6.6M |
| Nov 2026 | $76K | $1.1M | $-1.0M | $7.5M |
| Oct 2026 | $61K | $1.5M | $-1.5M | $8.6M |
| Sep 2026 | $36K | $836K | $-800K | $10.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $11.4M |