| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.1M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $340K |
| Oyuncu Maaşları | $17.3M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Transfer Amortismanı | $600K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.0M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $8.5M | $19.0M | $-10.5M | $93.0M |
| Jul 2027 | $8.3M | $18.5M | $-10.1M | $102.9M |
| Jun 2027 | $62.2M | $17.9M | $44.3M | $112.4M |
| May 2027 | $7.4M | $24.9M | $-17.5M | $67.5M |
| Apr 2027 | $8.6M | $34.1M | $-25.5M | $84.4M |
| Mar 2027 | $8.6M | $21.1M | $-12.5M | $109.3M |
| Feb 2027 | $22.1M | $19.8M | $2.3M | $121.3M |
| Jan 2027 | $8.7M | $20.2M | $-11.5M | $118.4M |
| Dec 2026 | $7.6M | $20.3M | $-12.7M | $129.3M |
| Nov 2026 | $6.3M | $20.6M | $-14.3M | $141.4M |
| Oct 2026 | $7.4M | $27.2M | $-19.8M | $155.1M |
| Sep 2026 | $30.1M | $17.5M | $12.6M | $174.3M |