Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $13K |
| Maç Günü Geliri | $1K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $176K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Tesis Bakımı | $25K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$16K |
$423K |
$-407K |
$2.5M |
| Jul 2027 |
$1.6M |
$451K |
$1.2M |
$2.9M |
| Jun 2027 |
$16K |
$241K |
$-226K |
$1.7M |
| May 2027 |
$15K |
$241K |
$-226K |
$1.9M |
| Apr 2027 |
$15K |
$241K |
$-226K |
$2.2M |
| Mar 2027 |
$15K |
$241K |
$-226K |
$2.4M |
| Feb 2027 |
$27K |
$408K |
$-381K |
$2.6M |
| Jan 2027 |
$262K |
$195K |
$66K |
$3.0M |
| Dec 2026 |
$15K |
$195K |
$-180K |
$2.9M |
| Nov 2026 |
$15K |
$195K |
$-180K |
$3.1M |
| Oct 2026 |
$415K |
$209K |
$206K |
$3.3M |
| Sep 2026 |
$2.9M |
$223K |
$2.7M |
$3.1M |