| TV Geliri | $625K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $441K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $176K |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1.1M | $748K | $303K | $-2.2M |
| Jul 2027 | $1.1M | $575K | $481K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $1.2M | $655K | $582K | $-3.0M |
| May 2027 | $414K | $652K | $-237K | $-3.5M |
| Apr 2027 | $406K | $1.0M | $-633K | $-3.3M |
| Mar 2027 | $146K | $654K | $-508K | $-2.7M |
| Feb 2027 | $173K | $598K | $-425K | $-2.2M |
| Jan 2027 | $31K | $566K | $-536K | $-1.8M |
| Dec 2026 | $30K | $474K | $-444K | $-1.2M |
| Nov 2026 | $35K | $480K | $-445K | $-779K |
| Oct 2026 | $30K | $902K | $-873K | $-337K |
| Sep 2026 | $20K | $334K | $-315K | $532K |