| TV Geliri | $91 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $48K |
| Personel Maaşları | $9K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $102 | $96K | $-96K | $-971K |
| Sep 2027 | $103 | $94K | $-94K | $-875K |
| Aug 2027 | $104 | $92K | $-92K | $-781K |
| Jul 2027 | $2K | $90K | $-88K | $-689K |
| Jun 2027 | $103 | $89K | $-89K | $-601K |
| May 2027 | $101 | $132K | $-132K | $-511K |
| Apr 2027 | $3K | $101K | $-99K | $-380K |
| Mar 2027 | $3K | $92K | $-89K | $-281K |
| Feb 2027 | $3K | $92K | $-89K | $-192K |
| Jan 2027 | $3K | $96K | $-93K | $-103K |
| Dec 2026 | $2K | $90K | $-88K | $-10K |
| Nov 2026 | $1K | $91K | $-89K | $78K |