Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $39K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Tesis Bakımı | $55K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$10K |
$117K |
$-107K |
$-1.4M |
| Feb 2028 |
$12K |
$116K |
$-104K |
$-1.3M |
| Jan 2028 |
$3K |
$173K |
$-170K |
$-1.2M |
| Dec 2027 |
$3K |
$115K |
$-112K |
$-1.0M |
| Nov 2027 |
$3K |
$116K |
$-113K |
$-930K |
| Oct 2027 |
$3K |
$116K |
$-113K |
$-816K |
| Sep 2027 |
$3K |
$116K |
$-113K |
$-703K |
| Aug 2027 |
$7K |
$126K |
$-119K |
$-590K |
| Jul 2027 |
$60K |
$125K |
$-65K |
$-471K |
| Jun 2027 |
$3K |
$117K |
$-114K |
$-406K |
| May 2027 |
$3K |
$117K |
$-114K |
$-292K |
| Apr 2027 |
$3K |
$116K |
$-114K |
$-178K |