| TV Geliri | $816 |
| Sıralama TV Bonusu | $81 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $159K |
| Personel Maaşları | $12K |
| Transfer Amortismanı | $582 |
| Borç Faizi | $26K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1K | $227K | $-226K | $-2.7M |
| Jul 2027 | $7K | $385K | $-378K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $1K | $361K | $-360K | $-2.0M |
| May 2027 | $998 | $238K | $-237K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $1K | $252K | $-251K | $-1.5M |
| Mar 2027 | $849 | $251K | $-250K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $1K | $253K | $-252K | $-952K |
| Jan 2027 | $147 | $290K | $-289K | $-700K |
| Dec 2026 | $145 | $244K | $-244K | $-412K |
| Nov 2026 | $723 | $162K | $-162K | $-168K |
| Oct 2026 | $122 | $133K | $-133K | $-7K |
| Sep 2026 | $123 | $47K | $-47K | $125K |