| TV Geliri | $685 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $48K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $333 |
| Borç Faizi | $16K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $730 | $170K | $-169K | $-1.2M |
| Dec 2027 | $742 | $112K | $-112K | $-988K |
| Nov 2027 | $100 | $109K | $-109K | $-877K |
| Oct 2027 | $102 | $101K | $-101K | $-768K |
| Sep 2027 | $103 | $136K | $-136K | $-667K |
| Aug 2027 | $104 | $105K | $-105K | $-532K |
| Jul 2027 | $2K | $81K | $-79K | $-427K |
| Jun 2027 | $103 | $81K | $-81K | $-348K |
| May 2027 | $101 | $78K | $-78K | $-267K |
| Apr 2027 | $4K | $84K | $-80K | $-190K |
| Mar 2027 | $4K | $83K | $-79K | $-111K |
| Feb 2027 | $3K | $112K | $-109K | $-32K |