| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $185K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $4K | $306K | $-302K | $-697K |
| Dec 2026 | $4K | $244K | $-240K | $-396K |
| Nov 2026 | $5K | $214K | $-210K | $-157K |
| Oct 2026 | $5K | $119K | $-115K | $52K |
| Sep 2026 | $5K | $86K | $-82K | $165K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |