| TV Geliri | $108K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $126K |
| Personel Maaşları | $10K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $65K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $137K | $226K | $-89K | $-4.4M |
| Mar 2029 | $130K | $239K | $-109K | $-4.3M |
| Feb 2029 | $32K | $253K | $-221K | $-4.2M |
| Jan 2029 | $21K | $402K | $-381K | $-4.0M |
| Dec 2028 | $25K | $201K | $-176K | $-3.6M |
| Nov 2028 | $25K | $188K | $-162K | $-3.4M |
| Oct 2028 | $21K | $148K | $-127K | $-3.2M |
| Sep 2028 | $21K | $155K | $-134K | $-3.1M |
| Aug 2028 | $21K | $167K | $-146K | $-3.0M |
| Jul 2028 | $55K | $165K | $-110K | $-2.8M |
| Jun 2028 | $21K | $136K | $-116K | $-2.7M |
| May 2028 | $21K | $157K | $-136K | $-2.6M |