| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $13.2M |
| Personel Maaşları | $145K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $297K |
| Tesis Bakımı | $837K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $6.7M | $14.5M | $-7.9M | $29.6M |
| Sep 2026 | $9.6M | $11.6M | $-2.1M | $42.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $44.5M |