| TV Geliri | $268K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $112K |
| Oyuncu Maaşları | $790K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $71K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $395K | $1.0M | $-636K | $-1.9M |
| Jan 2027 | $297K | $1.0M | $-724K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $302K | $937K | $-635K | $-554K |
| Nov 2026 | $100K | $961K | $-860K | $78K |
| Oct 2026 | $99K | $955K | $-856K | $935K |
| Sep 2026 | $154K | $756K | $-602K | $1.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |