| TV Geliri | $608K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $67K |
| Oyuncu Maaşları | $944K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $29K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $1.1M | $1.2M | $-59K | $-5.0M |
| Jan 2029 | $1.0M | $1.4M | $-394K | $-4.9M |
| Dec 2028 | $969K | $1.1M | $-181K | $-4.5M |
| Nov 2028 | $978K | $1.4M | $-438K | $-4.3M |
| Oct 2028 | $1.0M | $1.5M | $-461K | $-3.9M |
| Sep 2028 | $1.1M | $992K | $106K | $-3.4M |
| Aug 2028 | $1.1M | $1.1M | $24K | $-3.5M |
| Jul 2028 | $1.1M | $958K | $115K | $-3.6M |
| Jun 2028 | $1.2M | $985K | $194K | $-3.7M |
| May 2028 | $1.1M | $1.6M | $-510K | $-3.9M |
| Apr 2028 | $1.1M | $1.4M | $-314K | $-3.4M |
| Mar 2028 | $1.0M | $1.1M | $-43K | $-3.0M |