| TV Geliri | $50K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $19K |
| Oyuncu Maaşları | $359K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $52K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $72K | $602K | $-530K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $60K | $555K | $-495K | $-679K |
| Dec 2026 | $62K | $488K | $-426K | $-189K |
| Nov 2026 | $72K | $415K | $-343K | $232K |
| Oct 2026 | $95K | $377K | $-282K | $571K |
| Sep 2026 | $79K | $279K | $-200K | $910K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |