| TV Geliri | $45K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $33K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $112K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $18K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $81K | $1.6M | $-1.5M | $-8.1M |
| Sep 2027 | $44K | $1.1M | $-1.1M | $-6.6M |
| Aug 2027 | $44K | $653K | $-609K | $-5.5M |
| Jul 2027 | $325K | $586K | $-261K | $-4.9M |
| Jun 2027 | $45K | $613K | $-569K | $-4.7M |
| May 2027 | $46K | $607K | $-561K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $52K | $801K | $-749K | $-3.5M |
| Mar 2027 | $51K | $765K | $-713K | $-2.8M |
| Feb 2027 | $49K | $660K | $-610K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $48K | $681K | $-632K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $48K | $610K | $-562K | $-857K |
| Nov 2026 | $50K | $609K | $-559K | $-298K |