| TV Geliri | $43K |
| Maç Günü Geliri | $154K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $168K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $9.4M | $369K | $9.0M | $38.0M |
| Oct 2026 | $3.4M | $459K | $3.0M | $28.9M |
| Sep 2026 | $16.2M | $434K | $15.8M | $25.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |