| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $604K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $77K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $899K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $13K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $843K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.3M | $1.8M | $2.5M | $105.1M |
| Jun 2027 | $11.7M | $1.8M | $9.8M | $102.5M |
| May 2027 | $4.3M | $2.1M | $2.2M | $92.7M |
| Apr 2027 | $7.6M | $1.8M | $5.7M | $90.4M |
| Mar 2027 | $7.6M | $1.8M | $5.8M | $84.7M |
| Feb 2027 | $4.4M | $1.7M | $2.7M | $78.8M |
| Jan 2027 | $8.3M | $1.7M | $6.6M | $76.1M |
| Dec 2026 | $13.6M | $1.8M | $11.8M | $69.5M |
| Nov 2026 | $11.2M | $1.5M | $9.6M | $57.7M |
| Oct 2026 | $6.7M | $1.4M | $5.3M | $48.0M |
| Sep 2026 | $40.4M | $875K | $39.6M | $42.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |