| TV Geliri | $459K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $34K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $631K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $166 |
| Borç Faizi | $148K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $514K | $898K | $-383K | $-10.1M |
| Apr 2028 | $152K | $824K | $-672K | $-9.8M |
| Mar 2028 | $168K | $768K | $-601K | $-9.1M |
| Feb 2028 | $157K | $673K | $-516K | $-8.5M |
| Jan 2028 | $815K | $1.1M | $-249K | $-8.0M |
| Dec 2027 | $160K | $677K | $-517K | $-7.7M |
| Nov 2027 | $160K | $669K | $-509K | $-7.2M |
| Oct 2027 | $161K | $906K | $-745K | $-6.7M |
| Sep 2027 | $162K | $628K | $-466K | $-5.9M |
| Aug 2027 | $195K | $735K | $-541K | $-5.5M |
| Jul 2027 | $33K | $786K | $-753K | $-4.9M |
| Jun 2027 | $33K | $712K | $-679K | $-4.2M |