| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $175K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $490K |
| Oyuncu Maaşları | $8.6M |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $121K |
| Borç Faizi | $284K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $975K |
| Tesis Bakımı | $245K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $3.1M | $10.3M | $-7.2M | $-50.8M |
| May 2028 | $3.3M | $12.5M | $-9.3M | $-43.7M |
| Apr 2028 | $2.5M | $15.6M | $-13.1M | $-34.6M |
| Mar 2028 | $2.7M | $10.5M | $-7.8M | $-21.6M |
| Feb 2028 | $3.3M | $9.7M | $-6.4M | $-14.0M |
| Jan 2028 | $3.2M | $9.2M | $-5.9M | $-7.7M |
| Dec 2027 | $2.9M | $8.8M | $-5.9M | $-1.9M |
| Nov 2027 | $2.6M | $11.7M | $-9.0M | $3.9M |
| Oct 2027 | $3.0M | $12.4M | $-9.4M | $12.8M |
| Sep 2027 | $6.0M | $8.4M | $-2.4M | $22.1M |
| Aug 2027 | $9.6M | $10.3M | $-653K | $24.4M |
| Jul 2027 | $7.8M | $12.3M | $-4.5M | $24.9M |