| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.1M |
| Personel Maaşları | $13K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $603K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2029 | $3.2M | $5.9M | $-2.7M | $-63.2M |
| Oct 2029 | $3.2M | $9.7M | $-6.5M | $-60.5M |
| Sep 2029 | $3.2M | $5.8M | $-2.6M | $-54.0M |
| Aug 2029 | $3.2M | $5.3M | $-2.0M | $-51.4M |
| Jul 2029 | $3.2M | $5.7M | $-2.6M | $-49.4M |
| Jun 2029 | $2.9M | $5.1M | $-2.2M | $-46.8M |
| May 2029 | $2.6M | $7.0M | $-4.4M | $-44.6M |
| Apr 2029 | $2.9M | $6.1M | $-3.2M | $-40.3M |
| Mar 2029 | $2.9M | $8.0M | $-5.1M | $-37.1M |
| Feb 2029 | $3.4M | $5.7M | $-2.3M | $-32.0M |
| Jan 2029 | $4.0M | $7.5M | $-3.5M | $-29.7M |
| Dec 2028 | $3.0M | $5.3M | $-2.3M | $-26.2M |