Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $16K |
| Maç Günü Geliri | $10K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $756 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $601K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2027 |
$27K |
$684K |
$-657K |
$-6.3M |
| Jun 2027 |
$25K |
$682K |
$-657K |
$-5.6M |
| May 2027 |
$24K |
$686K |
$-662K |
$-5.0M |
| Apr 2027 |
$25K |
$677K |
$-652K |
$-4.3M |
| Mar 2027 |
$24K |
$699K |
$-675K |
$-3.7M |
| Feb 2027 |
$25K |
$649K |
$-624K |
$-3.0M |
| Jan 2027 |
$945K |
$740K |
$205K |
$-2.4M |
| Dec 2026 |
$25K |
$618K |
$-593K |
$-2.6M |
| Nov 2026 |
$25K |
$642K |
$-617K |
$-2.0M |
| Oct 2026 |
$41K |
$1.6M |
$-1.5M |
$-1.4M |
| Sep 2026 |
$26K |
$370K |
$-344K |
$156K |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$500K |