| TV Geliri | $111K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $358K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $150K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2029 | $129K | $538K | $-409K | $-10.2M |
| May 2029 | $130K | $445K | $-315K | $-9.8M |
| Apr 2029 | $47K | $443K | $-395K | $-9.4M |
| Mar 2029 | $23K | $406K | $-383K | $-9.1M |
| Feb 2029 | $23K | $439K | $-416K | $-8.7M |
| Jan 2029 | $23K | $897K | $-874K | $-8.3M |
| Dec 2028 | $176K | $399K | $-224K | $-7.4M |
| Nov 2028 | $23K | $388K | $-364K | $-7.2M |
| Oct 2028 | $23K | $400K | $-376K | $-6.8M |
| Sep 2028 | $23K | $375K | $-352K | $-6.4M |
| Aug 2028 | $23K | $391K | $-368K | $-6.1M |
| Jul 2028 | $25K | $385K | $-360K | $-5.7M |