Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $180K |
| Maç Günü Geliri | $568K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $27K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $591K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$4.4M |
$2.7M |
$1.7M |
$137.1M |
| Jul 2030 |
$1.3M |
$4.5M |
$-3.2M |
$135.4M |
| Jun 2030 |
$11.1M |
$745K |
$10.4M |
$138.6M |
| May 2030 |
$774K |
$745K |
$29K |
$128.2M |
| Apr 2030 |
$4.0M |
$745K |
$3.2M |
$128.2M |
| Mar 2030 |
$4.0M |
$745K |
$3.2M |
$125.0M |
| Feb 2030 |
$1.4M |
$1.6M |
$-180K |
$121.7M |
| Jan 2030 |
$6.4M |
$773K |
$5.6M |
$121.9M |
| Dec 2029 |
$7.2M |
$773K |
$6.4M |
$116.3M |
| Nov 2029 |
$7.2M |
$773K |
$6.4M |
$109.9M |
| Oct 2029 |
$4.0M |
$773K |
$3.2M |
$103.5M |
| Sep 2029 |
$17.4M |
$1.5M |
$15.9M |
$100.3M |