| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $52K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $646K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.4M | $2.0M | $2.5M | $3.0M |
| Jun 2027 | $4.5M | $1.7M | $2.8M | $560K |
| May 2027 | $1.7M | $2.2M | $-545K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $1.7M | $1.6M | $86K | $-1.7M |
| Mar 2027 | $555K | $1.5M | $-991K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $547K | $1.7M | $-1.2M | $-831K |
| Jan 2027 | $2.4M | $1.3M | $1.1M | $348K |
| Dec 2026 | $477K | $1.3M | $-804K | $-725K |
| Nov 2026 | $475K | $1.3M | $-870K | $71K |
| Oct 2026 | $522K | $2.2M | $-1.6M | $933K |
| Sep 2026 | $569K | $1.4M | $-855K | $2.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |