| TV Geliri | $214K |
| Sıralama TV Bonusu | $21K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $25K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $807K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $282K | $991K | $-709K | $-2.1M |
| Oct 2026 | $340K | $2.3M | $-1.9M | $-1.4M |
| Sep 2026 | $57K | $1.4M | $-1.4M | $526K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |