| TV Geliri | $6.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $12.7M |
| Personel Maaşları | $130K |
| Transfer Amortismanı | $892K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $819K |
| Tesis Bakımı | $952K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $7.0M | $15.5M | $-8.4M | $73.4M |
| Oct 2026 | $8.0M | $17.5M | $-9.5M | $80.9M |
| Sep 2026 | $16.5M | $11.1M | $5.4M | $93.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $127.0M |