| TV Geliri | $6.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $668K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.9M |
| Personel Maaşları | $108K |
| Transfer Amortismanı | $192K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $747K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $8.3M | $7.0M | $1.3M | $18.8M |
| Oct 2026 | $6.3M | $7.8M | $-1.6M | $17.3M |
| Sep 2026 | $4.6M | $4.7M | $-102K | $18.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $27.9M |