| TV Geliri | $4.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $165K |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $535K |
| Tesis Bakımı | $1.0M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $4.8M | $4.5M | $288K | $108.8M |
| Aug 2028 | $4.6M | $4.4M | $234K | $108.5M |
| Jul 2028 | $5.7M | $4.5M | $1.2M | $108.3M |
| Jun 2028 | $5.6M | $4.5M | $1.1M | $107.1M |
| May 2028 | $4.7M | $5.5M | $-821K | $106.0M |
| Apr 2028 | $5.6M | $4.2M | $1.3M | $106.8M |
| Mar 2028 | $4.9M | $4.0M | $911K | $105.5M |
| Feb 2028 | $5.6M | $4.9M | $704K | $104.5M |
| Jan 2028 | $11.7M | $3.5M | $8.1M | $103.8M |
| Dec 2027 | $7.1M | $3.5M | $3.5M | $95.7M |
| Nov 2027 | $7.0M | $3.7M | $3.4M | $92.2M |
| Oct 2027 | $5.8M | $4.1M | $1.7M | $88.8M |