Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $193K |
| Maç Günü Geliri | $805K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $276K |
| Personel Maaşları | $82K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$2.2M |
$493K |
$1.7M |
$129.6M |
| Feb 2031 |
$1.0M |
$493K |
$543K |
$127.8M |
| Jan 2031 |
$14.1M |
$644K |
$13.5M |
$127.3M |
| Dec 2030 |
$4.0M |
$645K |
$3.4M |
$113.8M |
| Nov 2030 |
$4.0M |
$645K |
$3.4M |
$110.4M |
| Oct 2030 |
$2.2M |
$645K |
$1.6M |
$107.1M |
| Sep 2030 |
$5.8M |
$1.4M |
$4.4M |
$105.5M |
| Aug 2030 |
$1.1M |
$1.3M |
$-250K |
$101.1M |
| Jul 2030 |
$2.4M |
$5.5M |
$-3.0M |
$101.3M |
| Jun 2030 |
$1.0M |
$508K |
$538K |
$104.4M |
| May 2030 |
$1.0M |
$508K |
$541K |
$103.8M |
| Apr 2030 |
$3.0M |
$508K |
$2.4M |
$103.3M |