| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $403K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $551K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $763K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.9M | $1.4M | $1.6M | $42.1M |
| Sep 2027 | $18.6M | $1.4M | $17.3M | $40.5M |
| Aug 2027 | $3.1M | $1.5M | $1.6M | $23.2M |
| Jul 2027 | $3.1M | $1.4M | $1.6M | $21.6M |
| Jun 2027 | $1.1M | $1.1M | $-53K | $20.0M |
| May 2027 | $1.1M | $1.3M | $-249K | $20.1M |
| Apr 2027 | $308K | $932K | $-624K | $20.3M |
| Mar 2027 | $276K | $961K | $-684K | $20.9M |
| Feb 2027 | $617K | $2.1M | $-1.5M | $21.6M |
| Jan 2027 | $2.8M | $772K | $2.0M | $23.1M |
| Dec 2026 | $2.5M | $719K | $1.7M | $21.1M |
| Nov 2026 | $2.5M | $714K | $1.7M | $19.3M |