| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $194K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $65K |
| Transfer Amortismanı | $14K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $681K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.1M | $2.8M | $350K | $8.3M |
| Sep 2027 | $3.3M | $2.1M | $1.2M | $7.9M |
| Aug 2027 | $3.2M | $2.9M | $309K | $6.6M |
| Jul 2027 | $3.2M | $2.3M | $857K | $6.3M |
| Jun 2027 | $6.4M | $1.9M | $4.5M | $5.5M |
| May 2027 | $3.2M | $2.3M | $841K | $941K |
| Apr 2027 | $3.1M | $1.9M | $1.2M | $87K |
| Mar 2027 | $3.1M | $1.4M | $1.7M | $-1.1M |
| Feb 2027 | $1.2M | $1.6M | $-393K | $-2.9M |
| Jan 2027 | $1.1M | $1.6M | $-468K | $-2.5M |
| Dec 2026 | $399K | $1.5M | $-1.1M | $-2.0M |
| Nov 2026 | $391K | $1.5M | $-1.1M | $-971K |