| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Baş Scout | 12 | 0 | 44% | 01.06.2027 | Kuzey Afrikaİskandinavya |
| Scout | 4 | 0 | 41% | 01.06.2027 | İskandinavya | |
| Isak Olsson | Scout | 2 | 0 | 40% | 02.01.2027 | İskandinavya |
| Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | ||
| Patrik Larsson | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jesper Westermark | ST | 35 | Halmstad | Daniel Hiljemark | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 78 | 70 | 55% | 100% | 18.0K | — | — | — | |
| Charlie Pavey | DR | 20 | AIK | Daniel Hiljemark | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 86 | 55% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Mark Ugboh | GK | 24 | FC Midtjylland | Daniel Hiljemark | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 94 | 129 | 48% | 100% | 600.0K | — | — | — | |
| Júnior Brumado | ST | 29 | FC Midtjylland | Daniel Hiljemark | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 89 | 109 | 48% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Theodor Lundbergh | DM | 20 | Malmo FF | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 103 | 48% | 100% | 9.0K | — | — | — | ||
| Amor Layouni | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 90 | 66 | 44% | 100% | 36.0K | — | — | — | |||
| Dávid Ďuriš | AMR | 29 | Rosenborg | Isak Olsson | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 87 | 103 | 40% | 85% | 1.8M | — | — | — | |
| Simen Bolkan Nordli | AMR | 28 | Rosenborg | Isak Olsson | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 106 | 101 | 40% | 86% | 2.0M | — | — | — | |
| Frank Stople | GK | 26 | Haugesund | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 81 | 40% | 68% | 350.0K | — | — | — | Tutum |
| Albert Posiadała | GK | 25 | Molde | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 97 | 101 | 40% | 73% | 600.0K | — | — | — | |
| Fredrik Bjørkan | DL | 30 | Bodo/Glimt | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 102 | 86 | 40% | 85% | 990.0K | — | — | — | ||
| Fredrik Sjøvold | DR | 25 | Bodo/Glimt | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 102 | 40% | 90% | 1.2M | — | — | — | ||
| Mohamed Zaalouk | ST | 23 | Al Ahly | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 103 | 99 | 40% | 82% | 850.0K | — | — | — | |
| Andreas Helmersen | ST | 30 | Bodo/Glimt | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 98 | 40% | 80% | 1.7M | — | — | — | |
| Rúnar Alex Rúnarsson | GK | 33 | FC Copenhagen | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 100 | 40% | 81% | 550.0K | — | — | — | Yaş |
| Miloš Krunić | GK | 31 | AGF | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 100 | 40% | 76% | 600.0K | — | — | — | Tutum |
| Gift Links | WR | 29 | AGF | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 107 | 40% | 91% | 2.0M | — | — | — | Tutum |
| Daniel Karlsbakk | AMR | 25 | Sarpsborg 08 | Daniel Hiljemark | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 84 | 40% | 80% | 800.0K | — | — | — | Tutum |
| Jalal Abdullai | ST | 23 | Molde | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 101 | 40% | 80% | 750.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bertil Grønkjær | GK | Aalborg | #10 | #54 | Al | 89 | 92 | 28% | 80% | 360.0K | Tutum | Aktif |
| Oussama Benbout | GK | USM Alger | #10 | #54 | Düşün | 77 | 92 | 28% | 68% | 350.0K | TutumYaş | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | #54 | GK | 129 | 21–29 | 148.7K | Daniel Hiljemark | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #55 | DL | 134 | 21–29 | 148.7K | Isak Olsson | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #12 | #56 | MC | 137 | 21–29 | 148.7K | Daniel Hiljemark | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #57 | ST | 139 | 21–29 | 148.7K | Isak Olsson | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Isak Olsson | AIK U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Daniel Hiljemark | IFK Goteborg U20 | #10, #11, #12, #13 | |
| Isak Olsson | Helsingborg U20 | #10, #11, #12, #13 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.85 | 2.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.26 | 2.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.85 | 2.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.42 | 3.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 2.15 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.85 | 2.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.26 | 2.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.85 | 2.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.42 | 3.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 2.15 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Reddet | — | -1.49 | — | — | 0.85 | 2.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.26 | 2.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | Reddet | — | -1.15 | — | — | 0.85 | 2.29 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.42 | 3.23 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | -1.63 | — | — | 0.67 | 2.15 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Reddet | -1.49 | 75% | Çok Pahalı |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Reddet | -1.15 | 58% | Çok Pahalı |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Reddet | -1.63 | 82% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Yönetime Sor | — | 1.19 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.81 | 2.22 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Yönetime Sor | — | 1.30 | ✓ | — | 0.35 | 1.61 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Yönetime Sor | — | 1.19 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.81 | 2.22 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Yönetime Sor | — | 1.30 | ✓ | — | 0.35 | 1.61 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Yönetime Sor | — | 1.19 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.81 | 2.22 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Yönetime Sor | — | 1.30 | ✓ | — | 0.35 | 1.61 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Yönetime Sor | — | 1.19 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.81 | 2.22 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Yönetime Sor | — | 1.30 | ✓ | — | 0.35 | 1.61 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | Yönetime Sor | — | 1.19 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| William Lykke | Yönetime Sor | — | 1.30 | ✓ | — | 0.35 | 1.61 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Julius Beck | Reddet | — | -1.82 | — | — | 0.71 | 2.22 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.41 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Reddet | — | -1.29 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Julius Beck | Reddet | -1.82 | 91% | Çok Pahalı |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Mads Bomholt | Reddet | -1.29 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| William Lykke | İzlemeye Devam | — | 1.30 | ✓ | — | 0.11 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julius Beck | Yönetime Sor | — | 1.46 | ✓ | — | 0.38 | 1.66 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.47 | 1.82 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Julius Beck | Onayla | 1.46 | 91% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Mads Bomholt | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| William Lykke | İzlemeye Devam | — | 1.30 | ✓ | — | 0.11 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julius Beck | Yönetime Sor | — | 1.46 | ✓ | — | 0.38 | 1.66 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.47 | 1.82 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Julius Beck | Onayla | 1.46 | 91% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Mads Bomholt | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Otso Liimatta | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| William Lykke | İzlemeye Devam | — | 1.30 | ✓ | — | 0.11 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julius Beck | Yönetime Sor | — | 1.46 | ✓ | — | 0.38 | 1.66 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mads Bomholt | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.47 | 1.82 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Julius Beck | Onayla | 1.46 | 91% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Mads Bomholt | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Lykke | İzlemeye Devam | — | 1.30 | ✓ | — | 0.11 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Otso Liimatta | İzlemeye Devam | — | 1.19 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Julius Beck | Yönetime Sor | — | 1.46 | ✓ | — | 0.38 | 1.66 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Mads Bomholt | Yönetime Sor | — | 1.03 | ✓ | — | 0.47 | 1.82 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Jeremy Agbonifo | İzlemeye Devam | — | 0.92 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama Benbout | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bertil Grønkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Hiljemark | William Lykke | Onayla | 1.30 | 82% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Otso Liimatta | Onayla | 1.19 | 75% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Julius Beck | Onayla | 1.46 | 91% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Mads Bomholt | Onayla | 1.03 | 65% | Rol Uyumlu |
| Daniel Hiljemark | Jeremy Agbonifo | Onayla | 0.92 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achraf Dari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Otso Liimatta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emmanuel Yeboah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achraf Dari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Otso Liimatta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emmanuel Yeboah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achraf Dari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Otso Liimatta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emmanuel Yeboah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achraf Dari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Otso Liimatta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emmanuel Yeboah | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Couture | Falkenberg | DM | Defans | 95 | 107 | 65% | 1.3M | 23.10.2027 | 2 | 0 |
| Tomás Olase | Falkenberg | DM | Defans | 98 | 117 | 75% | 2.4M | 23.10.2027 | 2 | 1 |
| Andrés Madruga | Falkenberg | DC | Defans | 100 | 115 | 48% | 1.6M | 23.10.2027 | 1 | 0 |
| Julius Beck | IF Elfsborg | DM | Defans | 89 | 103 | 91% | 1.1M | 02.10.2027 | 3 | 1 |
| Elias Jemal | IFK Norrkoping | AMR | Orta Saha | 74 | 93 | 65% | 400.0K | 25.09.2027 | 2 | 0 |
| Rasmus Sandberg | Orebro | GK | Kaleci | 95 | 116 | 65% | 1.1M | 11.09.2027 | 2 | 0 |
| Mads Bomholt | GIF Sundsvall | DM | Defans | 95 | 112 | 65% | 1.2M | 28.08.2027 | 2 | 0 |
| William Lykke | Halmstad | GK | Kaleci | 94 | 108 | 82% | 800.0K | 21.08.2027 | 3 | 0 |
| Charles Sagoe Jr | Kalmar FF | AMR | Orta Saha | 114 | 133 | 91% | 4.3M | 31.07.2027 | 3 | 1 |
| Giuseppe Bovalina | Orebro | DR | Defans | 83 | 104 | 48% | 500.0K | 29.05.2027 | 1 | 0 |
| Otso Liimatta | Halmstad | AMC | Orta Saha | 87 | 113 | 75% | 850.0K | 08.05.2027 | 2 | 1 |
| Emmanuel Yeboah | Halmstad | AMR | Orta Saha | 94 | 123 | 75% | 1.5M | 08.05.2027 | 2 | 1 |
| Achraf Dari | Kalmar FF | DC | Defans | 111 | 124 | 75% | 1.5M | 17.04.2027 | 2 | 1 |
| Júnior Brumado | Kalmar FF | ST | Forvet | 89 | 109 | 48% | 800.0K | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Jeremy Agbonifo | BK Hacken | AMR | Orta Saha | 97 | 118 | 58% | 850.0K | 03.04.2027 | 1 | 1 |
| Mark Ugboh | IFK Norrkoping | GK | Kaleci | 94 | 129 | 48% | 600.0K | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Junnosuke Suzuki | IFK Norrkoping | DR | Defans | 102 | 126 | 48% | 1.6M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Oussama Benbout | Kaleci | 77 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Bertil Grønkjær | Kaleci | 89 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #54 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 129 | 142 | 21–29 | 148.7K | İzlemede | — | — |
| #55 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 134 | 147 | 21–29 | 148.7K | İzlemede | — | — |
| #56 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 137 | 150 | 21–29 | 148.7K | İzlemede | — | — |
| #57 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 139 | 152 | 21–29 | 148.7K | İzlemede | — | — |