| TV Geliri | $61K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $23K |
| Oyuncu Maaşları | $257K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $87K | $437K | $-350K | $606K |
| Sep 2026 | $71K | $386K | $-314K | $956K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |