| TV Geliri | $18K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $152K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $41K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $26K | $336K | $-310K | $-2.8M |
| Jul 2027 | $53K | $399K | $-346K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $20K | $342K | $-323K | $-2.1M |
| May 2027 | $73K | $319K | $-247K | $-1.8M |
| Apr 2027 | $19K | $332K | $-312K | $-1.6M |
| Mar 2027 | $19K | $329K | $-310K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $117K | $338K | $-221K | $-940K |
| Jan 2027 | $19K | $379K | $-360K | $-723K |
| Dec 2026 | $19K | $337K | $-317K | $-367K |
| Nov 2026 | $6K | $331K | $-326K | $-53K |
| Oct 2026 | $5K | $346K | $-340K | $269K |
| Sep 2026 | $64K | $301K | $-237K | $636K |