| TV Geliri | $230K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $565K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $155K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $9K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $243K | $910K | $-667K | $-10.6M |
| Jan 2028 | $234K | $1.3M | $-1.1M | $-10.0M |
| Dec 2027 | $52K | $851K | $-799K | $-8.9M |
| Nov 2027 | $46K | $802K | $-756K | $-8.1M |
| Oct 2027 | $45K | $769K | $-724K | $-7.4M |
| Sep 2027 | $46K | $813K | $-767K | $-6.6M |
| Aug 2027 | $45K | $707K | $-662K | $-5.9M |
| Jul 2027 | $45K | $758K | $-713K | $-5.2M |
| Jun 2027 | $620K | $698K | $-78K | $-4.5M |
| May 2027 | $45K | $1.2M | $-1.1M | $-4.5M |
| Apr 2027 | $45K | $772K | $-727K | $-3.3M |
| Mar 2027 | $46K | $778K | $-732K | $-2.6M |