| TV Geliri | $674K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $70K |
| Oyuncu Maaşları | $665K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $20K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $1.2M | $783K | $388K | $-3.4M |
| Mar 2029 | $1.2M | $786K | $365K | $-3.8M |
| Feb 2029 | $1.2M | $802K | $348K | $-4.2M |
| Jan 2029 | $1.2M | $1.1M | $85K | $-4.5M |
| Dec 2028 | $1.2M | $807K | $366K | $-4.6M |
| Nov 2028 | $1.3M | $780K | $538K | $-5.0M |
| Oct 2028 | $1.0M | $1.1M | $-51K | $-5.5M |
| Sep 2028 | $1.1M | $830K | $292K | $-5.5M |
| Aug 2028 | $1.2M | $898K | $279K | $-5.8M |
| Jul 2028 | $1.1M | $754K | $319K | $-6.0M |
| Jun 2028 | $1.2M | $807K | $388K | $-6.4M |
| May 2028 | $1.1M | $982K | $91K | $-6.7M |