| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $26K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Transfer Amortismanı | $20K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $366K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $1.6M | $1.6M | $83K | $9.8M |
| Feb 2027 | $1.6M | $1.4M | $205K | $9.7M |
| Jan 2027 | $5.9M | $1.4M | $4.5M | $9.5M |
| Dec 2026 | $1.9M | $1.4M | $486K | $5.0M |
| Nov 2026 | $1.9M | $1.4M | $538K | $4.5M |
| Oct 2026 | $1.2M | $1.8M | $-616K | $3.9M |
| Sep 2026 | $3.4M | $1.1M | $2.3M | $4.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |