| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.2M |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $192K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $174K |
| Tesis Bakımı | $764K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.5M | $5.4M | $-1.9M | $28.0M |
| Sep 2027 | $3.4M | $4.6M | $-1.2M | $29.7M |
| Aug 2027 | $3.5M | $4.8M | $-1.4M | $30.7M |
| Jul 2027 | $3.7M | $3.9M | $-244K | $31.9M |
| Jun 2027 | $3.5M | $5.7M | $-2.2M | $31.9M |
| May 2027 | $3.1M | $4.4M | $-1.3M | $33.9M |
| Apr 2027 | $2.9M | $4.3M | $-1.5M | $35.0M |
| Mar 2027 | $3.6M | $4.4M | $-860K | $36.3M |
| Feb 2027 | $4.6M | $4.5M | $172K | $36.9M |
| Jan 2027 | $8.8M | $4.2M | $4.6M | $36.6M |
| Dec 2026 | $3.6M | $4.0M | $-414K | $31.8M |
| Nov 2026 | $1.4M | $3.9M | $-2.5M | $32.1M |