| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $117K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $98K |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $65K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $735K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.6M | $2.8M | $-236K | $3.0M |
| Jul 2027 | $2.4M | $3.7M | $-1.3M | $3.1M |
| Jun 2027 | $4.0M | $2.3M | $1.7M | $4.4M |
| May 2027 | $2.4M | $2.3M | $90K | $2.6M |
| Apr 2027 | $2.4M | $2.3M | $63K | $2.5M |
| Mar 2027 | $2.4M | $2.3M | $92K | $2.4M |
| Feb 2027 | $2.5M | $2.6M | $-100K | $2.2M |
| Jan 2027 | $2.5M | $2.3M | $162K | $2.2M |
| Dec 2026 | $1.0M | $2.2M | $-1.2M | $2.0M |
| Nov 2026 | $1.1M | $2.3M | $-1.2M | $3.1M |
| Oct 2026 | $361K | $2.5M | $-2.2M | $4.3M |
| Sep 2026 | $1.2M | $1.8M | $-665K | $6.4M |