Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $225K |
| Maç Günü Geliri | $689K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $37K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $577K |
| Personel Maaşları | $76K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$951K |
$848K |
$103K |
$37.4M |
| Feb 2028 |
$3.6M |
$919K |
$2.7M |
$37.3M |
| Jan 2028 |
$1.6M |
$839K |
$793K |
$34.6M |
| Dec 2027 |
$953K |
$838K |
$114K |
$33.9M |
| Nov 2027 |
$950K |
$838K |
$111K |
$33.7M |
| Oct 2027 |
$952K |
$838K |
$113K |
$33.6M |
| Sep 2027 |
$1.6M |
$877K |
$693K |
$33.5M |
| Aug 2027 |
$946K |
$877K |
$69K |
$32.8M |
| Jul 2027 |
$7.6M |
$1.0M |
$6.6M |
$32.8M |
| Jun 2027 |
$6.7M |
$959K |
$5.8M |
$26.1M |
| May 2027 |
$943K |
$958K |
$-14K |
$20.4M |
| Apr 2027 |
$943K |
$954K |
$-11K |
$20.4M |