Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $89K |
| Personel Maaşları | $12K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jan 2028 |
$16K |
$296K |
$-280K |
$-2.6M |
| Dec 2027 |
$16K |
$173K |
$-157K |
$-2.3M |
| Nov 2027 |
$18K |
$189K |
$-171K |
$-2.2M |
| Oct 2027 |
$18K |
$318K |
$-300K |
$-2.0M |
| Sep 2027 |
$60K |
$193K |
$-133K |
$-1.7M |
| Aug 2027 |
$60K |
$179K |
$-119K |
$-1.6M |
| Jul 2027 |
$24K |
$191K |
$-167K |
$-1.5M |
| Jun 2027 |
$17K |
$194K |
$-177K |
$-1.3M |
| May 2027 |
$17K |
$194K |
$-177K |
$-1.1M |
| Apr 2027 |
$17K |
$199K |
$-182K |
$-945K |
| Mar 2027 |
$31K |
$200K |
$-169K |
$-763K |
| Feb 2027 |
$71K |
$204K |
$-133K |
$-594K |